מה לבחור באיקאה אם ​​יש לך רק 300 רובל: 11 מוצרים שימושיים ומסוגננים

קטלוג איקאה מכיל פריטי עיצוב מסוגננים, זולים וקומפקטיים. חלקם יוסיפו אסתטיקה לעיצוב ויהפכו לעוזרים בחיי היומיום. ריכזנו רשימת מוצרים ב -300 רובל או פחות.

איקאה תמורת 300 רובל

1. מגבת WOGSHÖN

מגבות תמיד שימושיות בכל בית. מגבת חלקה מבית VOGSHÖN מספקת לא רק נוחות, אלא גם תבצע את תפקידה העיקרי לאורך זמן. הפריט עשוי כותנה מסורקת באיכות גבוהה, מה שהופך את המגבת לרכה ועמידה. הוא סופג לחות היטב ומתייבש במהירות לאחר השימוש. צד אחד של המגבת חלק, הוא סופג מים ומאפשר לפריט להתייבש מהר יותר, והשני טרי, הוא יספק רכות לעור. מגבות אפורות קלאסיות אך מסוגננות יאירו את חדר האמבטיה שלכם.

מגבות ווג

זמין ב -2.99 $., על ידי לחיצה על הקישור.

2. מקציף חלב מוצר

בביתם של חובבי חלב מוקצף, פריט זה יעשה עבודה טובה. הכלי פועל על סוללות ומחירו 99 רובל בלבד. קומפקטי ומסוגנן, תופס מעט מקום. הם יכולים להקציף חלב ישירות בטורק או בכוס. חלב קר או חם יהפוך לקצפת עדינה וטעימה 20 שניות לאחר השימוש..

מוצר

קישור למוצר באיקאה

3. פמוט GLASIG

סט של חמישה פמוטים לשריפת נרות תה יהווה גולת הכותרת של העיצוב וישלים ערבים רומנטיים או משפחתיים. הפמוטים עשויים זכוכית שקופה וחזקה. מתאים לכל נר תה קטן. מעמדים משולבים היטב עם מוצרים אחרים מסדרת GLASIG, שגם הם עשויים זכוכית שקופה חזקה, אך בפורמט אחר.

אתה יכול לקנות 5 פמוטים ב -169 רובל פה.

הקטלוג של איקאה מכיל צלחת לנר ל- 49 r. מתאים לנרות גדולים ורחבים.

גלאסיג

4. POMP אגרטל

קומפקטיות ורבגוניות הן התכונות של אגרטל ה- POMP. עשוי זכוכית שקופה עמידה, והוא יכול לשמש כמחזיק נר או כאגרטל רגיל. משלימים את העיצוב של כל חדר. צורת המיכל היא אוניברסלית, כך שהיא יכולה לשמש כמעמד לעטים או מסרקים.

לִשְׁאוֹב

ניתן לרכוש אותו תמורת 249 רובל., על ידי לחיצה על הקישור.

5. מראה מלמה

מראה קטנה עם מסגרת תקשט את הסלון או חדר השינה. ניתן לרכוש מספר אפשרויות וליצור קומפוזיציה או קולאז ‘של מראות ותצלומים. ישנן שתי אפשרויות לפתרון צבע המסגרת בקטלוג – לבן ושחור. עלות מוצר אחד – 229 רובל.

מלמה

קישור למוצר באיקאה

6. כרזות מ- BUILDINGS

העיטור העיקרי של העיצוב יהיה תמונות יפות ומסוגננות מסדרת BUILD. גודל כל תמונה הוא 40 * 50 ס”מ, 30 * 40 ס”מ. ניתן להכניס אותם למסגרת או לתלות על הקיר באמצעות נייר דבק או סרט. העלות של כל אפשרות היא לא יותר מ 300 רובל.

יש מבחר גדול של כרזות, בחרנו את האסתטיות והמסוגננות ביותר..

מוּשׁלָג

  • “ענן פסטל”, 30 * 40 ס”מ. סט של ארבע כרזות יקשט חדר שינה או סלון. ניתן לתלייה ביחד או בנפרד. יתאים בתוך המסגרת. ניתן לרכוש אותו תמורת 299 רובל., על ידי לחיצה על הקישור.

פַּסטֵל

  • “סקרנות”, 30 * 40 ס”מ. תמונות אופנתיות וצעירות יעטרו את חדר המתבגר ויהפכו לגולת הכותרת של החדר. כולל 3 כרזות ב -249 רובל. אתה יכול לקנות, על ידי לחיצה על הקישור.

סַקרָנוּת

  • “בצבעי פסטל.” שלושת הכרזות אינן ניתנות להבחנה מיצירות אמנות. ניתן לרכוש אותו תמורת 249 רובל., על ידי לחיצה על הקישור.

צלילים

אווירה טובה, איקאה

7. קולאז ‘לצילום DROPS

המסגרת יוצאת הדופן בצורת פס סרט יכולה להתאים לשבעה תצלומים סטנדרטיים או לסט הקלטות. אתה יכול להשתמש במסגרת זו כקישוט בסלון או בחדר השינה, להציב שם תמונות משפחתיות, או כמחזיק פתקים במטבח או במסדרון. תלוי בקלות על הקיר ומשלים כל עיצוב. ניתן לרכוש אותו תמורת 299 רובל., על ידי לחיצה על הקישור.

טיפות

8. פרח קלנצ’ו

הקטלוג מכיל אפשרויות שונות לפרח הקלנצ’ו הפופולרי. הפרח נראה יוצא דופן ויהפוך לגולת הכותרת של העיצוב. ניתן לרכוש מפעל אחד במחיר של 179 ₪., על ידי לחיצה על הקישור.

לוטרת ים

9. שעון KLOKKIS

שעונים רב תכליתיים ומסוגננים יהפכו לעוזרים שאין להם תחליף. הם יכולים להיות גם שעון וגם שעון מעורר, כמו גם טיימר ומד חום. כדי להחליף פונקציות, פשוט סובב את השעון. אתה יכול לקנות ב 299 רובל., על ידי לחיצה על הקישור.

קלוקיס

10. בנק KORKEN

סט צנצנות אטומות הרמטית מזכוכית חזקה שקופה תהווה דרך מצוינת לאחסן ריבות, ג’לי ומוצרים בתפזורת שונים. כולל שלוש צנצנות. אתה יכול לקנות אותו ב 299 רובל.

קורקן

קישור למוצר באיקאה

11. זכוכית IVRIG

זכוכית מסוגננת ונוחה מסדרת IVRIG תבהיר כל ערב. עשוי זכוכית שקופה. מתאים יותר ליין, מכיוון שהצורה מאפשרת לך להרגיש את כל הטעם והניחוח של המשקה. זה עולה רק 79 רובל.

איבריג

קישור למוצר באיקאה

מבחר מוצרים זה לא רק יקשט את עיצוב החדר, אלא גם יעזור בפתרון בעיות ביתיות..